Menu

Získej parádní bonus!

www.sfc.4fan.cz na Facebooku

Návštěvnost webu

TOPlist
Kategorie: Novinky

Přijdou posily?

Dnes ve čtvrtek (tj. 1.7. 2010) se v kabině fotbalistů SFC Opava objevil další nový hráč, kterého bude trenér Mazura testovat. Jde o osmadvacetiletého Michala Vyskočila, který doposud sbíral zkušenosti v olomoucké Sigmě a HFK, Jihlavě nebo ve Fulneku, první utkání do kterého by měl zasáhnout právě i Michal Vyskočil čeká naše fotbalisty v sobotu 3.7. 2010 v 11 hodin na hlavním hřišti v Kravařích, soupeřem Opavy bude rezerva slovenského Ružomberoku.

Zdeněk Partyš se v současné době připravuje v Hradci Králové kde je na testech a bojuje v celku nováčka první ligy o případnou smlouvu. Slezský FC však nezůstává pozadu a nabídl Partyšovi nový kontrakt, bude to však velmi těžký boj, protože první liga je pro Partyše velké lákadlo. O jeho osudu by se tak mělo rozhodnout během několika nejbližších dní.

 


 

V pondělí odstartoval SFC svou letní přípravu a na první tréninku byli k vidění i nové možné posily našeho klubu. Největší pozornost na sebe upoutal Lumír Sedláček, opavský odchovanec který v první lize nastřádal více než dvě stovky startů a velkou část své kariéry strávil v Polsku, by měl v průběhu tohoto týdne podepsat s Opavou smlovou. Mezi novými tvářemi následovalo také trio hráčů Slovácka - René Formánek, Ondřej Čtvrtníček a Aleš Chmelíček, všichni tito hráči mají zkušenosti s první ligou a dobře je zná i trenér Mazura - to by mohla být velká výhoda. Posledními dvěma nováčky jsou Lubor Knapp a Dušan Žmolík. Kádr také doplnili hráči z dorostu: Ihnatišin, Pomp, Tkadleček, Binar a Škrobánek.

Z hráčů kteří odešli je třeba zmínit Přecechtěla, Nepožitka, Bíra a Gondu, kterým zde skončilo hostování. K nim se přidala dvojice obránců Radek Mezlík a Martin Uvíra. Ti zamířili do klubů hrajících první ligu - Slovácka respektive Jablonce. Klub ještě jedná o dalším možném působení s Klesnilem a Partyšem, o kterého však projevil eminentní zájem Hradec Králové. Uvidíme tedy kdo nakonec zůstane a jestli se na obzoru neobjeví další fotbalisté zralí na přestup do Slezského FC.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Vyhledávání

Získejte bonus!

Sport v regionu