Menu

www.sfc.4fan.cz na Facebooku

Návštěvnost webu

TOPlist

Získej bonus a podpoř web! Registruj se

Liga mistrů

Diskuzní fórum rss

Ahoj milý diskutére, předtím, než zde napíšeš, zapni mozek a vyvaruj se vulgarit, prosím. Zdejší diskuze byla, je a zůstane dostupná pro všechny bez nutnosti jakékoliv registrace. Zároveň je svobodná a tedy otevřena všem názorům. Příspěvky jsou mazány pouze v nejnutnějších případech, zejména pokud obsahují vulgární výrazy. Vložením svého příspěvku do diskuze bereš výše uvedené na vědomí.

Měj se hezky, SFC ole!

 

Zaregistrujte se u Tipsportu a získejte 150 Kč na sázení zdarma!

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37  více >

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1009
, Ostuda odpovědět

Zavery z toho vysledku delat nejdou ale je to na povazenou...

odpověděl(a)

Tak sestava na 2. Polocas byla vyslovene experentalni:

odpověděl(a)

Vyklický – Hrabina, Koschatzký, Svozil, Knejzlík – Jursa, Souček – Matoušek, Suchan, Mondek (60. Václav) – Dedič.

odpověděl(a)

Beckova rozhodne nebyla to prr..tohle si myslim ze byl jeden ze zapasu kdy si meli zastrilet a dostat se pomalicku do pohody. Vymluvy ze jsou pretazeni z treninku taky nejsou na miste prece jen hrali proti borcum co krom fotbalu chodi makat. Jasne je to priprava stat se to muze ale tady uz Ivan musel videt s kym pocitat a s kym ne a zacit to pomalu krystalizovat

odpověděl(a)

Ostuda jsi ty,vždyť je to jen příprava a hráli úplně 2 rozdílné sestavy.
Běžte do prdele s tou neustálou kritikou.Nekterym vadí i to, že je v létě horko a v zimě zima. 11

, - odpovědět

Ano já se snažím být zdravě pozitivní ale umím být i kritický, mám důvěru ve vedení a vím co to jsou za lidi. Nějaké soudy a hodnocení bych vynesl až po sezóně. Připadá mi, že je zde bezdůvodně až moc kritiky.
Někteří fanoušsci totiž chtějí vše hned a neuvědomují si, že jsme klub, který prakticky hrál stabilně jen v nižších soutěžích, klub který do nedávna vedlo pět lidí a Hájek veškerou agendu spracovával sám aniž by nějak značně podával zprávy na magistrát či představenstvo. Osobně bych tlačil na tu marketingovou stránku více, ale bohužel nemám možnost to ovlivnit na to tady jsou jiní a já jim důvěřuju.

Jisté je, že pokud vše výjde pozitivně bude se psát o SFC Opava
ve všech sportovních médiích a nastane obrat. A stejně jako vy, si nepřeju nic více než úspěch klubu.

odpověděl(a)

Živý stream dnes není, jen http://www.onlajny.com/match/index/date/2019-06-26/id/266997

odpověděl(a)

Souhlas a co konkretne v marketingove strance ?

odpověděl(a)

fanousek: Konkrétně komunikace s fanoušky na sociálních sítích a webu, modernizovat prezentaci soc. sítí, pravidelně před a po zápasové rozhovory a novinky na youtube, e-shop. Takovou šablonou bych začal a tu bych zdokonaloval. Ve finálni fázi bych nechal modernizovat web do něčeho co není pět let za zenitem. 1

odpověděl(a)

Pokud to vyjde...jako rád bych tomu věřil,jenže už je to čekání trochu dlouhé,nemyslíš.
Počítám s horší variantou a můžu být max.mile překvapen.
E fan shop by byl super,pro začátek alespoň dresy a trička 24

odpověděl(a)

BB: nenapadlo Tě třeba, zkusit se toho zhostit? Myslím formou práce pro klub.

odpověděl(a)

BB: pokud mas kontakty na vedeni klubu,mas napady jak zlepsit marketing a prezentaci klubu,neni nic lehciho nez se zapojit a zmenit to.

odpověděl(a)

Tak to je gól. BB čili Roman Kovář nemůže že své pozice člena představenstva nic ovlivnit. Raději bude psát schovaný na diskuzi.

odpověděl(a)

Že tě to baví 16 takhle blbě pindat.

odpověděl(a)

Že tě to baví 16 takhle blbě pindat.

odpověděl(a)

Mates: Kdo by nechtěl dělat pro svůj rodný klub, ale jsem dost pracovně vytížený a nezvládal bych to dělat na sto procent a to by mě štvalo a jako full time job to padá mám svoji práci.

Co se týká livestreamu (živého vysílání) jak už se zde někdo ptal, tak ty se prakticky dělají jen přes externí poskytovatele např. StarMediaTV, který vám to pak vysílá na vlastním klubovém youtube kanálu samozřejmě musíte za to zaplatit. Ale za celou sezónu livestream nevyužiješ maximálně jen na přípravné utkání.

Na správu YouTube potřebuje někoho kdo umí mluvit, nejlépe studenta protože ty videa nejsou pravidelně, stejně jako to dělá např. na Slovácku Kristýna nebo formtá Jablonce. Na E-shop potřebuje na správu dalšího člověka, rozvoz už je automat objednáš na pravidelný svoz. A třetího člověka na sítě a musí umět pracovat s grafikou na pokročilé úrovni. V klubu nejsou na tohle zatím lidi ale e-shop by měl být už dávno hotový. Vím, že se vše řeší.

Weaktor: Nejsem Roman Kovář už po stopadesáté ani zaměstanec klubu.

, Příprava odpovědět

Tak vedeme 1:0, gól Opoku

odpověděl(a)

Koukáte online ? Kdyžtak hod link díky :)

odpověděl(a)

Stream neni

, - odpovědět

Konečně normální názory jsme klub kam všichni přijedou užít si fotbalového prostředí to můžeme sami vylepšovat dnes jsem si nabil on line permici a banikovci mi hlasitě záviděli, protože stejnou možnost nemají

, challenge odpovědět

Mám to štěstí, že jsem odjakživa pozitivní realista. Zdejší pesimisticka psychóza je možná dílem nízkého věku pisatelů, případně neschopností poprat se s realitou, zvykem poddat se osudu. Podzimní sestava SFC byla dost okleštěná jak odchody, tak i zdravotními indispozicemi, přesto se to zvládlo. Jakkoli to může vypadat, že budeme ve stejné pozici jako na podzim, nepochybuji o tom, že kluci ví, oč a pro koho budou hrát a že se se soupeři zdravě poperou.Jsou zkušenější, stejně jako trenér a noví koně budou mít chuť prorazit. Těším se na Opoku a naše mladé odchovance, ale i na vás, jak soupeřům zatopime pod kotlem. BB nechte na pokoji, je jeho dobrá vůle, že sem něco ventiluje a pamatujte, že s trpělivostí nejdál dojdete a není kumšt hrát ligu s nabušenym kádrem.

odpověděl(a)

Tady se mísí totální skepse a pesimismus s nadějí a vizi v lepší zítřky.
Není se čemu divit,opavský fanoušek si už prošel za ty roky vším možným.
Tak nějak cítím, že bychom letos mohli ten opavský stadion zaplnit v daleko větším počtu,než v loňské sezóně.
Hráči i trenéři na to spoléhají,tak jim pojďme ukázat, že si ligu v Opavě chceme udržet,bez ohledu na sílu kádru. 25

, Stream odpovědět

Otazka pro fundovane stream z dneska bude?

, - odpovědět

...jesus marja,co budem robit?! Máme nejslabší kádr, nejmíň peněz, nikdo k nám nechce, máme jen kopyta, bébe rači zmizl, kur*a co budem teda robit?! všeci rači jdou do Baniku. Banik má tamto, Banik ma toto...jesus marja. A na olomoucké je plno!!! Byl jsem se tam objednat...a víte co?! Byl tam i Lojza s Ivanem...prý neví co dál!!! Navíc na stadijonu davaji tabulu dolu, bo prý se neví...co bude dál. Jestli Andrej skončí, tak NE, nebude líp.

odpověděl(a)

Tak ty už na to slunko nelez ani s čapkou. 6

odpověděl(a)

A co jsi vlastně chtěl říct?
Máš to na Olomouckou daleko?

odpověděl(a)

Ty hnupe, běž
se zapsat opravdu na tu Olomoucku a na delší dobu.

, - odpovědět

Chcete vědět, jak moc jsme oslabili? Tak já vám to řeknu! (Než přijde další zápas a všechno bude jinak.)

Brankáře máme 4, Fendrich a Šrom nejsou a nebudou žádné hvězdy, ale loni ukázali, že ligu chytat můžou. Hvězda může být jednou z Vyklického, ale juniorských reprezentantů, co se pak neprosadili, už bylo hafo. BEZ OSLABENÍ.

Obranu bych nechal jak je: Hrabina, Simerský, Svozil, Žídek. Vůbec do toho nesahat, jsou sehraní, loni když hráli 4 pohromadě, tak získali průměrně 1,4 body na zápas, kdybysme tak hráli celou sezónu, tak máme 42 bodů a jsme 6.
Dlouhodobě chybí levý bek, Václav by to mohl být, když bude Žídek zaskakovat na středu, bo Heloš zleva neodcentruje. Knejzlík spíš ne, když se bojí jít ve vápně do hlavičkového souboje. Koschatzký vypadá celkem suverénně, horší než Radić nebude (+ uzdravený Rychlý). OBRANA POSÍLENÁ (dokud neodejde Svozil, samozřejmě).

Střed zálohy Zavadil, Souček, Schaffartzik, uzdravený Rychlý (+ Jursa, Řezníček). BEZ OSLABENÍ.

Kraje zálohy - Mondekovi věřím, Kayambu sice nenahradí (nikdo), ale s Vítkovicema byl rychlý i dobrý do kombinace, s Brnem kazil, nejlepší akci v 1. poločase (střela Hrabiny) ale rozjel na lajně skvěle on. Jurečka, Stáňa, Zapalač, klasika. Matoušek je šikovný, ale jak ho před gólem Brna 3x provětrali, to byl děs. Nemá cenu ho brát, dopadl by jako Freit. Navíc Ščudla za těch 30 minut s Vitkama horší nebyl - a to je o 2 roky mladší, náš a levák. OPROTI JARU POSÍLENÍ.

Podhrot hoří nejvíc. Suchan zatím zkazil, na co sáhl. A pak máme jenom Jursu s Řezníčkem. Jursa zaskakoval za Janetzkého už na jaře a celkem to šlo, Řezníček zahrál skvěle s Brnem. Pro mě je to ale důležitý post, kde to chce rozdílového hráče a to ani jeden není. Klidně se mnou nesouhlaste, ale Kuzmanovič rozdílový hráč byl. OPROTI JARU MÍRNÉ OSLABENÍ.

Útok - Dedič jako Mondek - skvělý s Vitkama, špatný s Brnem. Může být pro tým platný, fyzické předpoklady má, gólový asi taky bude, jestli to dokáže prodat v lize, nemůže vědět nikdo. Juřena solidní náhradník. Opoku jak začal špatně, tak se mi líbí čím dál víc. My máme jeden velký problém - v basketu by se řeklo útočný doskok. Po střele všici stojí a čekají, kam se to odrazí, nikdo tomu nejde naproti - to uměl naposled Kuzmanovič - a pak až proti Příbrami právě Opoku. Já mu věřím. MÍRNÉ OSLABENÍ.

odpověděl(a)

Já s Tebou souhlasim,celkove vzato SFC bude silnější,už jen z prostého důvodu,že nebude hrát 23x venku a 12x doma,zdvojene důležite posty,jo tesim se a kupují 7 permic (loni 4,ale další chtějí vidět SFC doma a na vlastni oci,loni tam bylo to Brno)

odpověděl(a)

Já s Tebou souhlasim,celkove vzato SFC bude silnější,už jen z prostého důvodu,že nebude hrát 23x venku a 12x doma,zdvojene důležite posty,jo tesim se a kupují 7 permic (loni 4,ale další chtějí vidět SFC doma a na vlastni oci,loni tam bylo to Brno)

odpověděl(a)

Jasně, ale vysvětluj to zdejším nevěřícím Tomášům a depresivním jedincům.

odpověděl(a)

Polská 3. liga - zřejmě slušný oddíl 25 Já je jednou za rok pochválím a hned to takhle dopadá... 5

, - odpovědět

SFC má zájem o Petrželu...

odpověděl(a)

A proč jsme teda brali Mondeka?

odpověděl(a)

Mondek je kopyto

odpověděl(a)

Na pozici kopyta už přece máme Jurečku se Stáňou, takže se ptám znovu, proč jsme teda brali Mondeka? 5

(btw. Mondek kopyto není a bude posila.)

odpověděl(a)

O Petrzelu stoji zlín a zbrojovka tenaa8 za nas hrat nebude

odpověděl(a)

Kdo je kdo kopyto,tak z temi slovy opatrně,ja na rozdil od jinych blbcu cekam od Jurecky velkou sezonu a Mondek se mi pozdava,ale vše ukazou ostre zápasy

odpověděl(a)

No jestli bude Mondek předvádět to co v Palestine,tak to teda potěš koste 5

odpověděl(a)

TR -hral z lidma,které v životě neviděl,co myslíš jak může fungovat souhra?

odpověděl(a)

Rudolf: náhodou já jsem největší Jurečkův fanda 17 Ale nesmí toho moc vymýšlet, bo pak dělá takové minely, co nikdo jiný neumí.

odpověděl(a)

Jak slyším slovo Petržel, tak se mi zvedá kufr. Ať jde o gamblera, tak o pravé křídlo. Nic lepšího by tam nebylo??

odpověděl(a)

Rudolfe, já nemluvím o souhře, ale prvním doteku a zpracování míče, které měl v tom utkání strašidelné,stál jsem 3 m od něj. 7

, - odpovědět

kupujte permice. kádr slabý nemáme, jak jste na to přišli? pokud se vhodně doplní (na čemž se pracuje) budeme naopak silnější než vloni. Plus počítejte zkušenosti, a navíc absence azylu v Brně. Takže střízlivě to vidím kolem 12 místa.

odpověděl(a)

Já bych to taky tak špatně neviděl. Tady je to samý expert, který má dokonalý přehled o síle všech mančaftů v lize... Domácí prostředí od začátku sezóny udělá taky hodně

, - odpovědět

Vsak co se tyče kádru tak ten máme nejslabší.

odpověděl(a)

Myslíš?? Trošku věř až po sezoně můžeme říci zda to bylo málo či ne...

odpověděl(a)

Věřím ale bez peněz taky co mužem čekat..
Už bych Aj i rad viděl klub v jinych rukou majtele.

odpověděl(a)

nejslabsi kadr maj budejovice pribram a pak opava ale spoleham na mlady talenty nemyslim si ze to bude boj o preziti ale lepsi nez 10 misto to nebude v zadnem pripade
verim v gloncaka s machovskym i nadale

odpověděl(a)

V Plzni skončili Hájek,Poznar,Pacinda a Petržela,ten má ovšem namířeno do Zlína.
Přestupove okno je dlouhé,třeba ještě někoho urvou alespoň na roční hostování.

odpověděl(a)

Suntku ty jsi ale expert. Radši nepiš.

odpověděl(a)

Diky za uznání experta ty mamlasu 5

, - odpovědět

Tak i Karviná už posiluje více než Opava,no BB týden je pryč a nic se neděje 7 kde jsou ti fotbalisti?

odpověděl(a)

Taky Karvina dostala penize za prodej,Budinsky a Wagner. My jsme neprodali nikoho jen Smola sel zadarmo. Ze vas tak zajimaji ostatni kluby. Mame hrace co nam dovoli rozpocet.

odpověděl(a)

No money, no funny.

odpověděl(a)

Tak mě zajímají hlavně naši konkurenti v boji o záchranu,zbytek je mi u prdele. 3
Jak se říká,slibem nezarmoutis a podle toho to taky vypadá.
Knejzlik,Suchan ani Matoušek nás nevytrhnou, max Václav se zatím jeví jako posila.
A pokud odejde Jarda,Tak to bude vzadu ficak 7

odpověděl(a)

Mame docela slusne nadejne mladiky... Byl bych v klidu a setril si stresove hormony az budou potreba...

odpověděl(a)

Ty jsi stejný tom, co psal níže o těch výplodech? Pokud jo, tak si to docela slušně odstartoval.
Je doba oběda, dávám zrovna pauzu a holandský řízek, brambor, zeleninový salát. 17

odpověděl(a)

Ne nejsem a na oběde už jsem byl taky.Tak jo, uklidnili jste mě bude to naprosto v pohodě. 14
Já se jen minulý týden ptal BB jestli dorazí nějací hráči,napsal vyčkej a uvidíš 5

odpověděl(a)

Má pravdu, vyčkej a uvidíš. Však v zimě je taky přestupové okno, ne?

, - odpovědět

Dnes má být extra horko,takže zde očekávám i extra vyplody některých jedinců.

odpověděl(a)

soude podle tehle uplakane diskuze, musela by opava lezet nekde uprostred sahary, pac to na strasne horko vypada pres tri sta dni v roce.. 13

odpověděl(a)

My jsme "hrdí" Opaváci, na diskuzi brečíme...

odpověděl(a)

Gloncakovi s Navratilem verime

odpověděl(a)

Tak to jste jedini 5

odpověděl(a)

Drastikovi do riťky nakopeme.

, - odpovědět

Nevíte někdo, jestli se zas bude někde vysílat dnešní zápas, případně odkaz. Dik

, - odpovědět

Počkejte, zítra se to zveřejní, když ne zítra, tak pozítří, a když ne pozítří, tak...jednou se to zveřejní, a je třeba věřit!!! Věřte

odpověděl(a)

pokud se jedná o odkup, tak jednání má proběhnout podle zdejších informátorů na mimořádném zastupitelstvu v polovině července. Takže těch pár dnů už jistě vydržíme 25 1


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1009

Vyhledávání

Získejte bonus!

Liga mistrů

Sport v regionu

Video - kanál

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde