Menu

www.sfc.4fan.cz na Facebooku

Návštěvnost webu

TOPlist

Získej bonus a podpoř web! Registruj se

Liga mistrů
Kategorie: Novinky

Jsme na Facebooku!

Náš web www.sfc.4fan.cz má nyní svou stránku na sociální síti Facebook! Připojte se k nám!

Pro web www.sfc.4fan.cz jsme vytvořili Facebook stránku. Důvody proč jsme se tak rozhodli jsou, že na sociálních sítí je stále více lidí a my jim chceme být ještě o krůček blíž. Našim cílem je, aby měli fanoušci naší "Facebook page" informace z webu po ruce jako první. Pod každým článkem, který nyní na webu zvěřejníme bude i tzv. "likebox". Připravujeme i zakomponování facebookových komentářů do webu. Doufáme, že Vám tyto změny přijdou k duhu, tak uvidíme :-).

Ke stránce se můžete připojit tady - http://www.facebook.com/pages/sfc4fancz/127356550659337 nebo stačí kliknout na "To se mi líbí" v levém panelu webu.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, Super odpovědět

Ta vaše Facebooková stránka vypadá moc dobře a hlavně je vidět, že má velký úspěch. O tom svědčí už jen to, že tam matepres 7000 sledujících. Chtěl jsem se zeptat, jestli jste na správu sociálních sítí někoho oslovili nebo se o ně staráte sami? Já právě uvažuji, že si taky založím stránky pro fanoušky, ale obávám se, že takhle dobře bych to nedal. Čtu si nějaké info [url=https://seoprofy.cz/socialni-site/]tady[/url], tak uvidím.


Vyhledávání

Získejte bonus!

Liga mistrů

Sport v regionu

Video - kanál