Menu

www.sfc.4fan.cz na Facebooku

Návštěvnost webu

TOPlist

Získej bonus a podpoř web! Registruj se

Liga mistrů
Kategorie: Novinky

Slezský FC Opava – Viktoria Plzeň 3:3 (2:1)

Po nádherné fotbalové bitvě se v Opavě hrálo nerozhodně 3:3. Naše mužstvo hrálo na 200% a nebýt brankové konstrukce, kdo ví, jestli by Slezský Plzeň jednoznačně nepřejel. Tento pohárový zápas tak zakončil nádherný podzim, a my můžeme už jen doufat, že jaro se ponese v podobném duchu jako uplynulá polovina sezony tak, aby SFC mohl slavit návrat do druhé ligy!

Fotky z poháru proti Plzni

Slezský FC Opava – Viktoria Plzeň 3:3 (2:1)

Branky: 13. Knapp, 39. Knapp (penalta), 78. Neubert – 19. Bakoš, 46. Rezek (penalta), 57. Horváth (penalta).

Rozhodčí: Bíma – Tacina, Szarowski.

Žluté karty: Kolínek, Hadaščok – Bystroň.

Diváci: 2032

Slezský FC Opava: Květon – Kolínek, Cigánek, Formánek, Švrček (66. Kiša) – Partyš, Wirth, Knapp, Žmolík – Klesnil (64. Neubert), Halaška (79. Hadaščok).
FC Viktoria Plzeň: Ticháček – Rajtoral, Navrátil, Bystroň (87. Brezinský), Jiráček – Rada, Horváth, Petržela, Bakoš (79. Střihavka), Rezek – Ďuriš (75. Mandula).

23. 11. zavítá do Slezska celek plzeňské Viktorie, která je podzimním mistrem první ligy. Se Slezským FC se střetne v rámci odvety Ondrášovka Cupu (první zápas vyhrála Plzeň v poměru 3:0). Přijďte se tedy podívat na hráče kvalit typu Horvátha, Limberského, Petržely či Rezka. Bude jistě zajímavé sledovat jak si zřejmě nejlepší současné české mužstvo povede v konfrontaci s našim milovaným SFC u nás v Opavě! Zápas začíná v úterý 23. listopadu v 18 hodin. Vstupenky si je možno zakoupit předem na sekretariátu klubu nebo v pondělí a úterý v Městském infocentru u Hlásky.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Vyhledávání

Získejte bonus!

Liga mistrů

Sport v regionu

Video - kanál